Ev Yapımı Viagra Tarifi

Malzemeler:

Pancar

Nitrat, tüm sebzelerde bulunurken pancar ve yapraklı yeşillikler içinde bol miktarda bulunur. Diyetten alınan nitrat, kan basıncını düşürür, böylece kalbi korumaya yardımcı olur . Son zamanlarda yapılan araştırmalar, pancar suyu gibi diyetten alınan nitrat desteğinin sadece kan basıncını düşürmekle kalmayıp egzersiz sırasında ihtiyaç duyulan oksijen miktarını da düşürdüğünü ve atletik performansı artırdığını göstermektedir.

 

Kereviz Sapı

 

Kereviz, erkeklerde sperm miktarını artırır. Ayrıca içinde, insan terinde bulunan ve erkekleri daha çekici kılan, cinsel dürtü uyandıran “androsteron” hormonu bulunur.

 

Sarımsak

 

Sarımsak , kan basıncını düzenleyen ve kalp sağlığını uyaran allicin adlı bir madde içerir bu madde zararlı saldırılara karşı sarımsağın savunma mekanizmasıdır,sarımsak kesildiğinde ya da dövüldüğünde ortaya çıkar kısa sürede tüketilmelidir,allicin sağlıklı ereksiyonlar için gerekli olan nitrik oksit üretimini arttırır.

 

Karpuz

Kan akışını arttıran ve nitrik oksit üretimini uyaran citrulline amino asidini içerir. Karpuzun en çok citrulline bulunan kısmı ise kabuğudur.

 

Zencefil

Haftada birkaç kez sadece bir çay kaşığı zencefil kandaki serbest radikalleri ve iltihabı azaltır, atardamarları arındırır ve kan akışını arttırır.

 

Şili Biberi

Şili biberi, kan dolaşımını artırıcı bir etkiye sahiptir , sağlıklı cinsel aktivite için ise iyi bir dolaşım şarttır.

 

C vitamini

C vitamini, cinsel gücü arttırmak için E vitamini ile birlikte çalışır . Narenciye meyveleri, doğanın en iyi C vitamini kaynaklarındandır. E vitamini için ise çiğ badem kullanabilirsiniz.

Artık her bir malzemenin özelliklerini bildiğinize göre, tüm bu bileşenlerin çiğ şekilde bir araya getirmeniz gerekiyor.
Daha basit bir versiyonu tercih ederseniz karpuz, kereviz ve pancarı karıştırabilirsiniz, sonuç yine de sizin ve eşiniz için tatmin edici olacaktır.

Write A Comment