Östrojenler etrafımızı sarmış durumda
Çevremiz plastik ve kimyasal maddelerle kuşatılmış.

Vücudumuza sürdüğümüz kremlerde,sabunlarda saçlarımızı yıkadığımız şampuanlarda…

Yediğimiz yemeğin içindeler, içtiğimiz suyun içindeler …

Bu çevresel östrojenlerin tümü, özellikle normal testosteron seviyelerini korumak istiyorsanız, erkekler için büyük bir problem oluşturuyor.

Etrafınızdaki her şey tam anlamıyla erkekliğinize savaş açmış durumda.

Senin yapman gereken bunun farkına varıp bir an önce önlem almaya başlamak ne kadar erken önlem almaya başlarsan senin için o kadar iyi olacaktır,bu sayfanın kuruluş amacı ise erkekleri dişileştirmeye çalışan bu düzene karşı çıkmak ve sizi, erkeklere karşı kurulan tuzaklardan haberdar etmek.

İşte size her sabah alabileceğiniz hızlı bir östrojen bloke edici kokteyl formülü:

Bu formül,vücudunuzdaki testosteronun östrojene dönüşmesine neden olan aromatazı bloke ederek çalışır.

Östrojen Bloke Eden Kokteyl

Zerdeçal – Bir çalışma, sıçanlarda testosteron seviyesini % 257 oranında arttırdığını gösterdi. Aynı zamanda etkili bir anaboliktir ve erkeklerde östrojeni azaltır.Erkekler için süper gıdalar hakkında nadiren konuşulur.Zerdaçalın tek başına emilimi düşüktür bu nedenle karabiber ile alınmasını tavsiye ederim.

Spirulina – Anti-östrojenik özelliklere sahip klorofil bakımından oldukça yüksektir. Aynı zamanda vücudunuzun östrojeninin çoğunu temizlediği karaciğeri detoksifiye eder.

Ispanak – İki önemli bileşik içerir biri DIM (3’3 diindonylmethane), diğeri ise IC3’tür (İndol-3-Karbinol) ve her ikisi de vücudunuzun karaciğerdeki östrojeni uzaklaştırmasına yardımcı olan bileşiklerdir.Bu iki bileşik hap olarak da satılmakta fakat bunları tek başına kullanmak tehlikeli bunları almanın en sağlıklı yolu bol bol ıspanak tüketmek.

Maca – diğer sebzelerden daha fazla östrojen düşürücü DIM bileşiği içerir.

Erkeklerde östrojen düşüren başka yiyecekler de var:

Nar
Zeytinyağı (her sabah 1 tatlı kaşığı)
Sarımsak (toz da çalışır)
Orman Meyveleri ( Dark Berry)

Write A Comment