Pancar suyu içerek daha iyi ereksiyona sahip olabilirsiniz.Bilim adamları, hangi takviyelerin bir erkeğin libidosunu (seks gücü) artırmaya yardımcı olabileceği tartışmalarına devam ederken nitrik oksit; cinsel dayanıklılığı artırıp cinsel dismorfiden muzdarip çoğu erkeğe yardımcı olabilecek, doğal olarak oluşan birkaç kimyasal maddeden biridir.

Nitrik Oksit Nedir ve Kan Akışına Nasıl Yardımcı Olur?

Nitrik oksit, vücudumuzdaki trilyonlarca hücrenin birbirleriyle iletişim kurabilmesi için vücudumuz tarafından üretilen bir moleküldür. Hücresel faaliyetler söz konusu olduğunda:

•Sinir hücreleri ve beyin arasında bilgi aktarımına yardımcı olarak hafızayı arttırmaya yardımcı olur.
•Bağışıklık sisteminin hastalıklara karşı direncini arttırır.
•İltihabı azaltmaya yardımcı olur.
•Uyku kalitesini artırmaya yardımcı olur.
•Güç artışı ve dayanıklılığa yardımcı olur.

Nitrik oksit, kan damarlarını genişletmeye yardımcı olan, kan akışını arttıran ,vücudun plak ve kan pıhtılaşmasını azaltmaya yardımcı olan bir maddedir.

Nitrik Oksit, Cinsel Performans ve Erektil Güce Nasıl Yardımcı Olur?

İktidarsızlığın başlıca sebeplerinden biri sağlıksız ve yaşlı damarlardır ,artık kanı cinsel organlara etkili bir şekilde geçirememektedirler.Bazı popüler ilaçlar, nitrik oksit yolundaki enzimleri etkileyerek kan akışına yardımcı olup daha iyi ve daha kuvvetli ereksiyon yaratan bol miktarda reaksiyon meydana getirirler. Testosteron seviyeleri, erkekler 30 yaşına geldikçe azalmaya başlar ve her geçen yıl azalmaya devam eder.

Genç erkekler sağlıksız diyetler, aşırı dozda porno filmler veya egzersiz eksikliği nedeniyle düşük testosterondan muzdarip olabilirler.Pancar suyu vücutta nitrik oksidin doğal üretimini teşvik eder.Düşük testosteronun kökeni ne olursa olsun, erkeklerin düşük testosteronun üstesinden gelmesine yardımcı olabilir.Nitrik oksit, kan damarlarının vazodilatasyonunu arttırmaya yardımcı olan önemli bir kimyasaldır; Aynı zamanda erektil fonksiyonda önemli faktörlerden biridir.Peki, pancar suyu nitrik oksit üretmeye ve erkeklerin yatakta daha iyi performans göstermelerine nasıl yardımcı olur?
Aslında, oldukça basit bir işlem.

Pancar Suyu, Nitrik Oksit Oluşumunu Nasıl Destekliyor?

Pancar, nitrat açısından zengin olması nedeniyle nitrik oksit oluşumunu teşvik etmeye yardımcı olur. Vücut, tekrar eden reaksiyonlar vasıtasıyla, nitratı nitrik oksite dönüştürerek vücudun her yerine kan akışını arttırır.Dikkat edilmesi gereken nokta pancar suyu içileceği zaman nitratın nitrik okside dönüştürülmesi için ağızdaki bakterilere ihtiyaç vardır.Bu nedenle dişler fırçalanmamalı ve ağız bakım suları kullanılmamalıdır.

Birkaç hafta içinde değişiklikleri görmeye başlamak için, günde yaklaşık iki bardak gereklidir. İşlem, nitrik oksit veya nitrat kapsülleri kullanılarak daha da desteklenebilir; Bu da vücuda daha fazla nitrik oksit katacaktır.Pancar suyunda bulunan güçlü nitratlar, pancarları güçlü bir süper besin haline getirir, özellikle egzersiz programlarının etkinliğini arttırmak ve cinsel yaşamlarına heyecanlarını geri getirmek isteyenler için . Son olarak pancar suyu, nitrik oksidi vücutta doğal olarak uyarmak ve yatak odasında erkeklerin performansını artırmak için mükemmel bir yoldur.

Write A Comment