Kadınların sizi test etmek için kullandıkları shit testi varsa, erkeklerinde onların bu shit testlerini savuşturacak ve sadece bununla kalmayıp size karşı oyun kurmasını engelleyecek ve cinsel gerilimi arttırarak çekim oluşturmak üzere kullanabileceği silahları var.

Eğlenen ustalık.

Haylaz bir erkek çocuğu düşünün. Tüm davranışlarının tek bir amacı var, eğlenceye aç ruhunu doyurmaya çalışmak! Bir kızın saçını çekerken, tek düşündüğü o kızın ne hissettiği değildir, sadece dürtülerle yaklaşmak ve eğlenmektir. Onun kendini eğlenme isteği, kendi öz güveni doğal bir çekicilik oluşturur. Kendi isteklerine odaklanırken eğlenebilen ve bunları yaparken doğal bir çekicilik oluşturabılenler “eğlenen ustalardır.” Çocuklar doğal alfalardır, kendi aralarındaki hiyerarşileri oluşur fakat onlardan “alfa” özellikleri yetişkinler tarafından iğdiş edilir.

Bu doğal çekiciliği yeniden elde etmemiz gerekiyor fakat bunu tabi ki yetişkin iken bir kadının saçını çekerek elde edemeyiz.

Bu çekiciliği bir doğal alfa gibi elde edebilmek ve tabi ki eğlene bilmek için manipülasyon yollarını, öz güvenimizi doğru şekilde kullanmalıyız.

Bir çok yerde eğlenen ustalığı duymuşsunuzdur fakat bu eğlenen ustalığın aslında 10 tane bir birinden zor manipülasyon tekniğinin sürekli iç içe kullanılması sonucu ortaya çıktığını duymamışsınızdır.

1-Bütün konuşmalara eğlenceli ve pozitif bir hava ile başlamak.

Birçok insanın konuşması, sıkıcı ve tek düzedir. Gülmek, esnemek gibi bulaşıcıdır ve gülme eylemi vücudun en kompleks işlevlerinden birisidir. Başka bir duyguyu yansıtmaktan çok daha fazla kas grubu bir arada bulunur. Gülme eylemi sırasında bu kadar aktif harekete odaklanan beyin, savunma duvarlarını indirmek zorunda kalır. Bunun yanında salgılanan seratonin ve dopamin ise çekicilik algısının oluşmasına yardımcı olur. Bunun yanında Yüksek enerjinizi insanlara yansıtmak zorundasınız. Söylemelerinizi vücut hareketleri ile desteklemeli ve karşınızdaki kişiye kuracağınız giriş cümlelerinde “az kullanılan” kelimelere yoğunlaşmalısınız. Birisine “güzelsin, harikasın” demek yerine “sansasyonel” görünüyorsun demek arasında fark vardır. Bu benzer anlamalara gelen kelimeleri yüksek enerji ile karışındakine iletebilmek; duvarlarını zayıflatacaktır. Onların sizi test etmesine fırsat vermeden, beyin kimyalarını değiştirmek, duyguların ve algıların üzerine oynamak gerek. Onların silahını onlara karşı kullanmalıyız.

Algısını değiştirip, karşısındakine karşı duvarlarını indirtebilirsek test yapma gereksinimini azaltırız.

2-Alaycılık. Unutmayın asıl amacınız eğlenmek, karşınızdaki ile alay edebilmelisiniz. Bakın burada aşağılamadan bahsetmiyoruz, alay etmek diyoruz. Burada söyleyeceğiniz cümleler; karışınızdaki kişinin topluma karşı taktığı maskeyi gördüğünü gösterirsiniz. “Koymak istediğin duvarları görüyorum ve bunları aşabiliyorum, mükemmel değilsin buna rağmen karşındayım ve seninle halen sohbet ediyorum.” Düşüncesini yerleştirmelisiniz. Bunu yerleştirdiğiniz zaman; karşınızdaki kişi, duvar örmesinin gereksizliğini görecektir. Amaç; rahatlatmak. Sizin bu öz güvenli ve kontrolü ele alan tavrınız kişiyi tamamen kendi çerçevenizin içine sokmanızı sağlar.

Tabi ki sürekli dalga geçilmek kimsenin hoşuna gitmez bu yüzden duygularda inişler ve çıkışlar oluşturmalısınız.

Absürtlüğü kullanın. Karşınızdaki kişiye normal bir soru sorun, mesela “ Kahveni, nasıl seversin?” Sorduğunuz ciddilikte cevap verirse onu absürtlüğün içerisine çekin. “ Kahvemi şekersiz severim.” “ Vay, gerçekten mi, cesetleri bodrumunda mı saklıyorsun?” şeklinde absürtlüğün içerisine çekin.

Kadınlar hiyerarşik temelli oyunlarını gerçekçilik üzerine oynarlar. Onlar, kendilerine sunulan sahteliklerin içerisinde “gerçek olan nedir?” sorusuna cevap verebilmek için shit testleri kullanırlar. Amaçları gerçeği ortaya çıkartmaktır. Sizler onu absürtlüğün içerisine çektiğinde oradan çıkmak için uğraşırken size sorulacak olan soruları engellemiş olursunuz. Bırakın, gerçekliğe dönmek için uğraşsınlar ve bu sayede odak noktaları değişsin. Gerçekliğe döndüklerinde; shit atmak yerine enerjilerini gerçekliğe dönmeye harcadıklarında karşılarında siz aynı şekilde durmuş olursunuz. Algıda yaratacağınız atlamalar sizin çerçevenizi güçlendirecektir.

3-Klişe olmak ile suçlayın. Hiyerarşik düzenleri toplumdan gördükleri ilgi ile doğru orantılı olan kadınlar; haliyle ilgi çekmek ister ve bunun yolu da farklı olmak ve sıradan olmamaktır. Karşınızdaki kadının kendisini farklı ve daha iyi göstermek için kullanacağı bir özelliği, asılında onun ne adar klişe olduğunu belirtir şeklinde ona karşı kullanın. Söylediğinin ne olduğunun bir önemi yoktur sadece onları farklı görmediğinizi gösterin. “Yemek yiyelim ama benim glüten alerjim var” derse “ 20’li yaşlardaki hangi kızda yok ki?“ deyip gülümseyin. Bırakın ne klişe olmadığını, farklı olduğunu, diğerlerinin rol yaptığını ama kendisinin gerçekten hasta olduğunu falan anlatsın. Shit test atmak için kullanacağı enerjiyi kendisi ispat etme harcasın. Bu arada onun bu alışık olmadığı çaresizliğe bakın ve sadece eğlenin. Gülümseyin geçin.

4-Kendin ile alay etmek. Bu aslında kritik yapmadığınızı, gerçekten tavrınızın alaycı olduğunu gösterir. Bu sayede ileride de yapacağınız alaylar size güven kredisi kazandırır.

5-Diğer insanlardan daha oyuncu olabileceğinizi gösterin. Diğer insanların kendi eğlenceleri için yapamayacakları şeyler yapmak ve kadını bunun bir parçası haline getirmek çerçevenizin sınırlarını güçlendirecek ve genişletecektir. Diyelim ki kısa mesafede hareket edilecek ama kız buna üşendi bir anda kucağınıza alarak onu taşıyabilirsiniz. Dışarıdan salakça görünün bir hareket yaparsanız toplum baskısını üzerinde hissetmesine neden olursunuz. Yani onu utandırırsınız. Bir kadının topluma karşı takındığı maskenin tam tersi durumu bir anda ona yüklersiniz. Siz bu durumu ustalıkla karşılayıp gülerken o utangaçlığın altında ezilecektir. Bu baskıdan kaçması için sığınacağı ilk yer sizin çerçevenizdir.

6-Cinsellik konusunda kendisini rahat hissettirmelisiniz. Siz ödülsüz. Sekste bunun karşılığında size verilecek olandır. Kadın ödül olanın kim olduğunu anlamaya çalışır ve ödülü bulana kadar da bunu başkalarından saklamaya çalışır. Bu durum sekse yüklenen anlamı artırır. Seks ile ilgilenmediğinizi gösterin. Seksin sizden saklanması gereken bir düşünce olmadığını gösterin. Bu sayede kalkanlar düşecektir. Ne zaman ki kalkanlar düşer, o zaman kadın cinsellik hakkında şaka yapmaya başlayacaktır. Sadece eğlenmek için cinselliği kullanmaya o da katılacaktır. Farkında olmadan manipüle olan kişi farkına vardığında utanacaktır. Bu da sizin çerçevenize girmesi için başka bir sebep yaratacaktır.

7-Cinselliği, konuşmanıza yerleştirirken garip, tuhaf algılanmak yerine benimle bunları konuşmak serbestliktir algısı oluşturmak için kullanabileceğiniz bazı teknikler vardır. Alakasız durumda konuyu, onun cinsel hayatı ve ya onun cinselliği ile bağlamadan, kendiniz üzerinden anlatın. Örnek verecek olursak bir köpeğin bir adamı ısırdığı haberini sana anlatıyorsa ona “ eski sevgilimde beni ısırmıştı, gerçekten çok acıtıyor” de ve gülümse sonra hikayesini bitirmeye müsade  et. Hiçbir şey deme ayrıntı verme bu sayede merakı körükle ve konuyu üstlenmesini sağla. Konu hakkında bir soru sorar ise cinsellik konusu aranıza girmiş demektir. Sonuçta bunu devam eden o oldu bu yüzden anormal veya tuhaf karşılanmayacaktır.

8-Ses tonu ve beden dili ile yakınlaşmayı arttırın ama bunu saçma yerlerde yapın. Ses tonunu kontrol eden olun bir anda sesini kalınlaştırıp daha kısık sesle konuştuğunuzda karşınızdaki sizin çerçevenize girecek ve sizin le beraber sesi kısılacaktır. Bu esnada ona doğru yaklaşırsanız, yaptığınız hareket dinsel yakınlaşmayı çağrıştıracaktır. Tabi ki bunu beklenmedik ve saçma yerlerde yapın ve hemen dönün, bırakın kadın “ne yapıyorum ben” diye düşünsün.

9-Alakasız konuları seksile ilişkilendirip ima ederek onu suçlayın. At binmeye gidiyorum dediğinde “cowgirl” deyip gülün sonrasında konuyu buraya getirdiği için onu suçlayın. Eline bir şey alıp size bir şey tarif etmeye çalışırsa, “Seks konuşmuyoruz değil mi?” deyin. Yanlış anlamak sizin suçunuz olsun, masaya seksi getirmek ise onun.

10-Kelimeleri iki anlamlı kullanın. Yeri geldiğinde kelimeleri seks ile ilişkilendirin. Bu konuda cüretkâr davranın. Bu taktiği kullanmayı gerçekten çok severim. Kahveciye gittiğimizde yanımdaki kız kahvenin yanına kek almak istediğini söyledi, sonra bana hangisini istediğimi sordu. Birisi bizi izliyor mu acaba diye etrafıma abartılı bir şekilde baktım sonra eğilip kulağına yavaşça “ ıslak ve sıcak olanı” dedim. Evet, çok salakça ama işe yaradı.

Bunların hepsi size zor geldiyse, panik yapmayın. Size en eğlenceli olanı seçin ve ekleme yaparak ilerleyin hepsini iç içe kullanmayı öğrendiğinizde yetişkin bir “eğlenen usta” haline gelirsiniz. Basit görünse de en dikkat edilmesi ve en etkili olan silah budur.

Shit teste karşı erkeğin silahı manipülatif olmak, algıları değiştirmek ve kadının enerjisini kendisine yönlendirmektir. Çerçeveniz içerisine girdiğinde onu yönlendirin.

Author

Write A Comment